Het nieuwe album van Elbow gaat Little Fictions heten en ligt vanaf februari in de winkel. De eerste single Magnificient (She Says) is nu te beluisteren.
‘Little Fictions’
Fans hebben er even op moeten wachten, maar nu is Elbow terug! Little Fictions is het eerste nieuwe studio-album dat de band uitbrengt sinds The Take Off And Landing Of Everything in 2014. De nieuwe plaat ligt vanaf 3 februari in de winkels. Zanger Guy Garvey heeft eerder al laten vallen dat op het album wat meer elektronische beats gaan klinken dan we van de mannen gewend zijn.
Eerste single
Naast de albumaankondiging heeft de band ook vast een voorproefje gegeven. De eerste single Magnificent (She Says) is namelijk vanaf nu te horen! Luister hieronder naar het gloednieuwe nummer:

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Harm (toon alles)
- Kesha tatoeëert afbeelding van roze orka op haar arm - 11 januari, 2017
- Komt Daft Punk in 2017 voor een optreden naar Nederland? - 11 januari, 2017
- Amsterdam Dance Event maakt data voor 2017 bekend - 11 januari, 2017
- The Killers vinden eigen songtitel in gelukskoekje - 10 januari, 2017
- Racoon deelt teaser met nieuwe muziek op Facebook - 10 januari, 2017