The Who brengt acht jaar na hun vorige release weer een nieuw nummer uit. Be Lucky, zoals de track gaat heten, is onderdeel van een nog uit te brengen compilatie.
De tekst van het nummer benoemd Daft Punk en AC/DC en is het eerste materiaal waar de Engelse rockband mee komt sinds de release van hun laatste album, Endless Wire uit 2006.
Tournee The Who
Op 26 november start een nieuw tour van The Who, ter ere van het vijftigjarige jubileum. Rond diezelfde tijd zal ook het nieuwe compilatiealbum, met daarop dus Be Lucky, worden uitgebracht.
The Who
The Who is een Engelse rockband van de jaren zestig en zeventig van de twintigste eeuw en werd opgericht in 1964 in Londen, Engeland.
De band groeide uit tot een van de bekendste rock-‘n-rollbands ter wereld, die in de hoogtijdagen bestond uit zangerRoger Daltrey, gitarist Pete Townshend, bassist John Entwistle en drummer Keith Moon. The Who is met uitzondering van de periodes tussen 1983 en 1988 en tussen 1990 en 1995 vrijwel continu op tournee geweest.
Tip: Het album Endless Wire is verkrijgbaar via bol.com.
Beluister hieronder het nieuwe nummer, Be Lucky.

Foutje gezien? Mail de redactie.
Ruben Meijer
Laatste berichten van Ruben Meijer (toon alles)
- U2 volgend jaar voor twee concerten naar Ziggo Dome - 3 december, 2014
- André Hazes: nog steeds de grootmeester van de Nederlandse muziek - 3 december, 2014
- Venue Special: Heineken Music Hall - 3 december, 2014
- Venue Special: Ziggo Dome - 3 december, 2014
- Tokio Hotel voor concert naar TivoliVredenburg - 2 december, 2014
Pingback: The Who start sessies voor twaalde studioalbum