vrijdag 15 september bracht Trijntje Oosterhuis dan eindelijk haar langverwachte Nederlandstalige album ‘Leven Van De Liefde’ uit.
Trijntje Oosterhuis – Huiskamerconcert
Na het lange wachten was het afgelopen vrijdag dan eindelijk tijd voor de release van het eerste volledig Nederlandstalige album van Trijntje Oosterhuis. De release werd op een wel hele speciale plek gehouden, namelijk de woonkamer van de zangeres zelf!
Het werd een waar huiskamerconcert, waar de zangeres meerdere nummers van het album liet horen. Hierbij waren onder andere verschillende fans van de zangeres aanwezig.
Marco Borsato
Naast de verschillende leden van de pers en de fans was er nog een heel speciale gast aanwezig, namelijk: Marco Borsato. Hij reikte het gloednieuwe album uit aan de zangeres.
Marco vertelde hier onder meer hoe hij aan Trijntje vroeg of ze alsjeblieft een duet met hem wilde opnemen, wat in 1996 uiteindelijk resulteerde in het prachtige nummer: ‘Wereld zonder jou’. Jaren later werkten de twee samen aan het tweede duet, ‘Ik zou het zo weer overdoen’. Marco geeft aan dat hij er dan ook groot voorstander van was dat Trijntje ooit een volledig Nederlandstalig album zou opnemen. Dit album is er nu, eindelijk, gekomen.
Ode aan het Nederlandse lied
Met het nieuwe album wil Trijntje een ode brengen aan het Nederlandse lied. Op het album zijn dan ook geen eigen nummers te vinden, maar alleen covers van grote Nederlandse artiesten. Denk hierbij aan grootheden als André Hazes, Doe Maar en Toon Hermans.
Volgend album al in de maak
Tijdens het huiskamerconcert maakt Trijntje bekend al bezig te zijn met het schrijven van eigen Nederlandstalige nummers die te horen zullen zijn op haar volgende, ‘eigen’ Nederlandstalige album dat ze uit zal brengen. Wanneer dit album uitkomt is nog niet bekend gemaakt.
Tracklist ‘Leven Van De Liefde’
- Eenzaam Zonder Jou
- Dat Zou Mooi Zijn
- Mooi Verhaal
- Als De Liefde Niet Bestond
- Telkens Weer
- Is Dit Alles
- Liefde Van Later
- Voor Haar
- Kom Maar Bij Mij
- Het Gaat Niet Beter Worden
- Toen Ik Je Zag
- Tot Jij Mijn Liefde Voelt
- Omarm
- Laat Ze Blijven
- Vaderland
- Jungle
Bron: Facebook @borsato.marco, Facebook @trijntje.oosterhuis
Foutje gezien? Mail de redactie.
Bas de Wit
Laatste berichten van Bas de Wit (toon alles)
- Maroon 5 brengt zesde studioalbum ‘Red Pill Blues’ uit’ - 6 november, 2017
- Hit of Shit: Ladies of Soul brengt nieuwe single: ‘Count Me In’ uit - 1 november, 2017
- Hit of Shit: O’G3NE brengt nieuwe single ‘But I Do’ uit - 27 oktober, 2017
- Trijntje Oosterhuis releast nieuwe Nederlandstalige plaat - 18 september, 2017
- Sam Smith komt ‘zeer binnenkort’ met nieuw album! - 1 september, 2017