Rihanna gaat een eigen kledinglijn ontwerpen met River Island. De zangeres, die al langer een eigen lijn wilde ontwerpen, doet dit op eigen initiatief.
De collectie, welke in 2013 moet gaan verschijnen, is bestemd voor de zomer/lente. Zo bericht Grazia.
Plezier met mode
Rihanna heeft er in ieder geval zin in: “Ik wilde al langere tijd een eigen collectie ontwerpen. River Island is hiervoor de perfecte partner en samenwerken met een Brits familiebedrijf trok me ook heel erg aan. Ik vind Londen erg inspirerend en River Island houdt ervan om plezier te hebben met mode. Ik kijk er naar uit met hen samen te werken en iets heel bijzonders te creëren.”
Het is de perfecte match
River Island: “We voelen ons vereerd dat we het eerste modemerk zijn dat op deze manier met Rihanna mag samenwerken. Rihanna is een stijl-icoon. Van street tot chic; ze geniet van mode. Zodra we de samenwerking met haar begonnen, wisten we dat dit een perfecte match zou zijn. Rihanna zal de collectie ontwerpen en wij zullen onze mode-ervaring met haar delen om een lijn te maken die haar fans fantastisch zullen vinden”, aldus CEO Ben Lewis.
Drake – Take Care (Explicit) ft. Rihanna

Overzicht van Rihanna Nieuws
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024