Lowlands onthult komst o.a. Billie Eilish en Nothing But Thieves
Lowlands heeft zijn eerste 39 namen aangekondigd! Onder meer Billie Eilish, Florence + The Machine en Nothing But Thieves staan in augustus op de podia ..
Lowlands heeft zijn eerste 39 namen aangekondigd! Onder meer Billie Eilish, Florence + The Machine en Nothing But Thieves staan in augustus op de podia ..
Nothing But Thieves komt naar Nederland! De band staat in het najaar van 2021 in de Amsterdamse Ziggo Dome voor zijn grootste Nederlandse headlineshow ..
Goed nieuws voor fans van Nothing But Thieves! De Britse band is terug met een gloednieuwe single. De track ‘Is Everybody Going Crazy?’ verscheen ..
Ben jij ook gek op Amsterdam? Dat komt goed uit! Artiesten schrijven namelijk massaal over onze hoofdstad. De redactie heeft tien nummers voor jou geselecteerd!
Nothing But Thieves bracht op vrijdagochtend 19 oktober 2018 hun nieuwe EP ‘What Did You Think When You Made Me This Way’ uit.
Nothing But Thieves staat in het Hemelvaartweekend op twee festivals in Nederland. Op 30 en 31 mei 2019 betreden de bandleden het podium van Dauwpop en Vestrock.
Nothing But Thieves won de ‘popular vote’ en is dus toegevoegd aan de line-up van het festival. De band staat op zaterdag 16 juni op het podium ..
Nothing But Thieves heeft gereageerd op de beschuldigingen van seksueel misbruik. De Britse band ontkent de beschuldigingen middels een statement op Twitter.
Eindelijk! De Britse band ‘Nothing But Thieves’ brengt in september 2017 het gloednieuwe album: ‘Broken Machine’ uit.