Nothing But Thieves won de ‘popular vote’ en is dus toegevoegd aan de line-up van het festival. De band staat op zaterdag 16 juni op het podium van het populaire evenement.
Nothing But Thieves op Pinkpop
De Britse alternatieve rockband staat op zaterdag 16 juni 2018 op het podium van het driedaagse evenement. De organisatie van Pinkpop besloot de bezoekers te laten kiezen wie zij het liefst in juni op het festival zien. De muzikanten uit Engeland werden het vaakst genoemd!
Eerder werden acts als Pearl Jam, Foo Fighters, Bruno Mars, en Walden toegevoegd aan de line-up van Pinkpop.
Tickets
Kaarten voor het festival zijn onder andere via de Website van Ticketmaster van Ticketmaster te verkrijgen.
The votes are in! De afgelopen weken hebben heel veel Pinkpop fans hun gouden tips ingediend bij @pinkpopfest. De band waar veruit het meest op gestemd is de band die we nu mogen aankondigen: Nothing But Thieves! Kijk voor meer info op https://t.co/X5nkiFqJtl pic.twitter.com/6Fwyk2xoig
— MOJO (@mojoconcerts) December 27, 2017
Bron: Pinkpop
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024