Jazzfans opgelet! Branford Marsalis komt samen met zijn jazzkwartet naar de grote zaal van TivoliVredenburg te Utrecht.
Branford Marsalis Concert
Op zondag 17 maart 2019 staat een ijzersterk Jazzkwartet op het podium van TivoliVredenburg in Utrecht. Het kwartet bestaat uit de volgende ervaren muzikanten: Pianist Joey Calderazzo, bassist Eric Revis, drummer Justin Faulkner en natuurlijk saxofonist Branford Marsalis.
Het viertal speelt op zondagavond in de grote zaal van TivoliVredenburg. Concertkaarten voor deze ‘Jazzavond’ zijn reeds in de verkoop gegaan via de website van TivoliVredenburg. Voor dit optreden zijn uitsluitend zitplaatsen beschikbaar. Is het optreden uitverkocht? Kijk hier.

Branford Marsalis, Fotocredits: U.S. Embassy Brasilia, Bron: Flickr (Public domain)
Succesvol Jazzkwartet
De vier muzikanten maken gezamenlijk jazz sinds 1986 en hebben vele albums en prijzen op hun naam staan. Marsalis heeft niet alleen met zijn eigen band opgetreden. Zo speelde hij ook in de begeleidingsband van Sting en werkte onder andere mee met het nummer “Englishman in New York”.
In juli 2017 waren de vier mannen ook in Nederland te vinden tijdens het Transition festival. Toen traden zij op samen met de zanger Kurt Elling. Na deze samenwerking zal de band aankomend jaar weer zonder vocalist optreden.
Bronnen:
- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- René Froger viert 65e verjaardag met ‘Show of the Year’ in Rotterdam Ahoy - 17 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.
