De wereldberoemde musical Evita keert terug in de Nederlandse theaters! Brigitte Heitzer keert na ruim tien jaar terug in de hoofdrol van de musical, die vanaf oktober in theaters door het hele land te zien is.
Evita terug in Nederlandse theaters
Hit-musical Evita komt terug! Brigitte Heitzer kruipt binnenkort opnieuw in de hoofdrol van de Argentijnse first lady Eva Perón, wiens tragische verhaal in de musical naar voren komt. Heitzer wordt op het podium vergezeld door onder anderen Marijn Brouwers (Juan Perón) en René van Kooten (Che), begeleid door een negenkoppig orkest.
De musical zal in oktober voor het eerst te zien zijn in Theater aan de Schie in Schiedam en maakt daarna een lange reis langs theaters door het hele land, die in april 2019 in het Chassé Theater in Breda eindigt. De volledige speellijst is hier te zien.
Musicaltickets
Tickets voor de voorstellingen zijn verkrijgbaar via de website van Eventim.
De musical Evita is vanaf oktober terug in de Nederlandse theaters! Met o.a. Brigitte Heizer en René van Kooten, begeleid door een negenkoppig live-orkest. Voorverkoop start om 16:00 uur via https://t.co/CrstH4IIXl pic.twitter.com/6otTboa0tz
— Eventim Nederland (@EventimNL) March 19, 2018
Bron: Eventim
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024