Nu is Gordon natuurlijk een emotioneel mens maar als hij optreedt met LA The Voices wordt hij afgeleid. Hij zegt: ‘Peter stond zo mooi te zingen dat ik mijn tekst vergat.
Het is elke keer weer vechten tegen de tranen. Het is echt belachelijk.’ Ook geeft hij aan dat hij af en toe geëmotioneerd raakt door de nummers van de groep.
‘Het leuke is dat we elkaar dan onderling aankijken, we zijn zo trots op elkaar. Het bijzondere van deze groep is dat wij de emoties doorgeven.
Als je ziet hoeveel fans wij hebben gekregen het afgelopen jaar, dat is bizar’. De zanger durft open te praten over het feit dat hij weleens huilt:
‘Dat gebeurt wel eens. Maar dat geeft niet. Meestal is er een ontlading tijdens de avond zelf. En als ik thuiskom heb ik het alweer een plek gegeven. Het leven gaat zo snel voorbij dus we proberen echt te genieten.’
- Dylan Gossett in februari 2027 naar TivoliVredenburg Utrecht - 11 augustus, 2026
- 20 JAAR 3JS: afsluitende jubileumshow in AFAS Live Amsterdam op 9 oktober 2027 - 11 augustus, 2026
- EsDeeKid brengt Council House Rat Tour naar Amsterdam - 11 augustus, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

![Gordon Heuckeroth - Fotocredits: Jan Ladage (wikiportrait) [CC BY 3.0] via Wikimedia Commons](https://www.artiestennieuws.nl/wp-content/uploads/2018/06/800px-Gordon-heuckeroth-1316251709-800x320.jpg)
