Metalcoreband Hatebreed kom aankomende zomer naar Nederland! De Amerikaanse rockers betreden op zondag 13 augustus het podium van de Effenaar in Eindhoven.
Hatebreed naar Effenaar
De Amerikaanse metalcoreband Hatebreed komt aankomende zomer naar Eindhoven! De band rond frontman Jamey Jasta staat op zondag 13 augustus in de grote zaal van de Effenaar.
Tickets voor de show
Kaarten voor de show van de rockers gaan op zaterdag 29 april in de verkoop. Deze zijn verkrijgbaar via de volgende online verkooppunten:
Primair:
ConcertkaartenSecundair:
Concertkaarten‘The Concrete Confessional’
De Amerikaanse band zag in 1994 het levenslicht en groeide sindsdien uit tot één van de grootste namen binnen de hardcore- en metalcore scene. In 1997 verschijn de eerste plaat van de band, getiteld ‘Satisfaction Is the Death of Desire’. Vorig jaar brachten de rockers hun laatste plaat ‘The Concrete Confessional’ uit.
In 2004 werd Hatebreed genomineerd voor een Grammy voor ‘Best Metal Performance’, met het nummer ‘Live For This’.
Bron: Effenaar
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023