De 3JS geven in de zomer van 2019 opnieuw een aantal concerten bij Openluchttheater Caprera in Bloemendaal.
3JS naar Caprera Bloemendaal
Ook deze zomer staan de 3JS weer op het podium van Openluchttheater Caprera. Het jaarlijks terugkerende feest ‘Wat een avond‘ vindt plaats op vrijdag 21 en zaterdag 22 juni 2019. Het is de elfde keer dat het Volendamse trio ‘Wat een avond’ organiseert.
Clubtour
Naast het openluchtconcert zijn Jan de Witte, Jan Dulles en Jaap Kwakman aankomende winter te zien bij een aantal Nederlandse poppodia. Aanleiding is hun allereerste clubtour door Nederland. De tour gaat van start in februari 2019. Kijk hier voor alle concertdata.
Kaartverkoop
Tickets voor het openluchtconcert en de clubtour zijn per direct verkrijgbaar via de website van Ticketmaster. Uitverkocht? Kijk hier.
3JS
Sinds 2007 gaan de Volendamse mannen door het leven als band. De muziek is te omschrijven als op akoestische instrumenten gespeelde folk-pop. Het trio vertegenwoordigde Nederland tijdens het Eurovisiesongfestival in 2011 met het nummer ‘Never Alone.’
Bekijk hier een impressie van eerdere optredens in Caprera.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023