Usher vindt nominaties, prijzen en awards niet belangrijk, hij vindt het veel belangrijker om anderen te inspireren.
Usher motiveert en inspireert
Usher liet weten aan Hello! Magazine dat hetgeen wat hem echt drijft het motiveren en inspireren van anderen is. De zanger heeft wereldwijd meer dan 65 miljoen albums verkocht en heeft daar ook de erkenning voor gekregen. Vele nominaties, prijzen en awards zijn uitgereikt voor zijn muzikale kwaliteiten. Echter zegt hij dat al die officiële erkenning hem weinig doet.
Usher vertelt: “Ik wil vooral heel creatief en open-minded zijn en in mijn dromen geloven. Ik wil graag dingen doen die voor anderen motiverend werken. Op dit moment betekent iets goeds doen voor anderen veel meer voor mij dan een award, nieuw album of nieuwe gadget.”
Verder vertelt de zanger dat hij veel musea bezoekt over de hele wereld. “Ik bezoek musea om me te ontspannen en inspiratie op te doen. Daarnaast hou ik ervan om met mensen te praten en me te verdiepen in hun levens en ervaringen. Laatst was ik in Parijs en heb ik het Louvre bezocht, dat vond ik geweldig!”
Usher – Yeah

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024