Op zondag 23 november ging The Sound of Music in Nederland weer bruisend in première. Lees alles over de legendarische musical en hoe u erbij kunt zijn.
In 1963 was de allereerste uitvoering in Nederland in het Carré met Johan Heesters en Mieke Bos onder regie van Ton Lutz. Nu, meer dan vijftig jaar later, schittert Sound Of Music weer in de Nederlandse theaters. En dat belooft een ongeëvenaard spektakel waar de liefhebbers al geruime tijd op hebben gewacht.
Het verhaal van The Sound of Music
Sound of Music vertelt het verhaal van Maria, die zich niet kan aanpassen aan het kloosterleven en de opdracht krijgt van Moeder Overste om als gouvernante te werken bij de Familie Von Trapp. Daar komt ze er al snel achter dat de zeven kinderen van Kapitein Von Trapp onder een te streng regime leven. Wanneer de Kapitein een tijd van huis is laat Maria de kinderen weer opbloeien.
Het hartverwarmende verhaal en liedjes als Do Re Mi, My Favorite Things en Edelweiss maken The Sound of Music tot een klassieker die u simpelweg niet mag missen.
Cast The Sound of Music
Ditmaal is de hoofdrol van Maria weggelegd voor Anouk Maas, die eerder ook al als Liesl in een eerdere versie van de musical te zien was. Daarnaast zijn ook Ad Knippels (Kapitein von Trapp), Maaike Widdershoven (Moeder Overste), Tony Neef (Max Dettweiler), Cindy Bell (Elsa Schräder), Vajèn van den Bosch (Liesl) en Martijn Vogel (Rolf) op het podium te zien. Maaike Widdershoven, Vajèn van den Bosch en Martijn Vogel waren ook al in eerdere The Sound of Music-versies te zien. Een cast waar u u tegen zegt en die recht doet aan de status van de meest geliefde musical aller tijden.
Showdata en tickets The Sound of Music
The Sound of Music ligt aan de basis van alle musicals en is een must voor iedereen die zich een musical-liefhebber noemt. De voorstellingen van The Sound of Music zijn per direct (vanaf zondag 23 november 2014) te zien in allerlei Nederlandse theaters en de show loopt in elk geval tot aan 5 mei 2015.
Bekijk hier alle showdata en bestel direct uw tickets voor een onmisbare ervaringen voor iedereen die van musicals houdt. Want zeg nou zelf; Niets ligt beter in het gehoor dan The sound of Music
Foutje gezien? Mail de redactie.
Ruben Meijer
Laatste berichten van Ruben Meijer (toon alles)
- U2 volgend jaar voor twee concerten naar Ziggo Dome - 3 december, 2014
- André Hazes: nog steeds de grootmeester van de Nederlandse muziek - 3 december, 2014
- Venue Special: Heineken Music Hall - 3 december, 2014
- Venue Special: Ziggo Dome - 3 december, 2014
- Tokio Hotel voor concert naar TivoliVredenburg - 2 december, 2014