Het is ‘Time’ voor een nieuw album van Kensington! Fans kunnen het nieuwe materiaal van de Utrechtse band medio november 2019 verwachten.
Nieuw album ‘Time’ voor Kensington
De mannen van Kensington trokken zich een tijdje terug in de Canadese bossen om in alle rust aan nieuwe muziek te werken. Het resultaat? Een gloednieuw album met de naam ‘Time’. De plaat is de opvolger van ‘Control’ uit 2016.
Reserveren
‘Time’ ligt vanaf vrijdag 15 november in de winkel en is zowel in CD- als LP-vorm verkrijgbaar. Fans kunnen de plaat vooruit reserveren via Bol.com.
Samenwerkingen
Voor de totstandkoming van ‘Time’ werkten zanger en gitarist Eloi Youssef, gitarist en zanger Casper Starreveld, bassist Jan Haker en drummer Niles Vandenberg samen met producer Garth “GGGarth” Richardson. Onder meer bekend van Rage Against The Machine en Biffy Clyro. Ook mastering engineer Bob Ludwig (Queen, Radiohead, Daft Punk) en mixer Andy Wallace (Nirvana, Foo Fighters) hebben een bijdrage geleverd.
Tracklist ‘Time’
- Bats
- What Lies Ahead
- Insane
- Uncharted
- Part Of Me
- Chronos Pt. 1
- Chronos Pt. 2
- Island
- Ten Times The Weight
- Perfect Family Day
- No Me
Kensington live in de Ziggo Dome
Wil je Kensington liever live ervaren? In december 2019 geeft de Utrechtse band een aantal concerten in de Amsterdamse Ziggo Dome!
Bron: Bol.com
Foutje gezien? Mail de redactie.
Djuna Vaesen
Laatste berichten van Djuna Vaesen (toon alles)
- Golden Earring stopt wegens ziekte George Kooymans - 5 februari, 2021
- Martin Garrix en Tove Lo brengen nieuwe single uit - 3 februari, 2021
- Stef Kamil Carlens in 2021 naar Paradiso Amsterdam - 7 december, 2020
- Nieuw AC/DC album in november 2020 - 8 oktober, 2020
- Nieuw Major Lazer album eind oktober 2020 - 7 oktober, 2020