Rico & Sticks komen naar De Helling! Het Nederlandse hiphopduo is dit najaar te zien in het Utrechtse poppodium dat dit jaar zijn 15-jarig jubileum viert.
Rico & Sticks naar De Helling
Tivoli De Helling bestaat 15 jaar en dat moet gevierd worden! Het Utrechtse poppodium heeft dan ook Rico & Sticks gevraagd om op zaterdag 20 oktober 2018 een feestje te komen bouwen.
Het afgelopen jaar trad het hiphopduo samen met Kubus op in uitverkochte grote zalen en op grote festivals voor de ‘IZM Tour‘. De tournee stond in het teken van het nieuwste studioalbum ‘IZM‘. Dit najaar willen de heren nieuwe tracks, lost tracks en vertrouwde hits naar kleinere zalen in ons land brengen.
Op zaterdag 8 september 2018 treden de hiphoppers op een hele bijzondere locatie op, namelijk in de Beeldentuin van AVL Mundo in Rotterdam.
Concertkaarten
Tickets voor Rico & Sticks zijn onder andere verkrijgbaar via de site van Ticketmaster. De kaarten zijn direct verkrijgbaar.
?In oktober wordt De Helling 15. ?Dat vieren we met Rico & Sticks, Vive la Fête, Canshaker Pi, Mozes And The Firstborn, Afterpartees, Aphrodite en 90’s Alternative! Tickets zijn vanaf nú te koop. https://t.co/wrzxowI3ho pic.twitter.com/RXQMEBDVeX
— De Helling (@DeHellingNL) 29 juni 2018
Bron: Twitter, Tivoli
- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- René Froger viert 65e verjaardag met ‘Show of the Year’ in Rotterdam Ahoy - 17 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

