Rico & Sticks – rappers die voornamelijk bekend zijn van de hiphopformatie ‘Opgezwolle’ – treden in 2016 op met de tour ‘#OpgezwolleTotNu’. Vandaag zijn er nieuwe data aan het tourschema toegevoegd.
Rico & Sticks staan weer samen op het podium! Voor 2016 stonden optredens in de Heineken Music Hall, Patronaat, De Effenaar, Paard van Troje en Annabel al gepland. Vandaag worden onder andere TivoliVredenburg en Melkweg aan dit lijstje toegevoegd. Rico & Sticks zetten in 2007 een punt achter ‘Opgezwolle’. Desondanks blijft het duo nieuwe nummers produceren. Een nieuw album wordt dan ook niet uitgesloten, aldus de rappers.
Tickets Rico & Sticks
Tickets voor Rico & Sticks gaan vandaag in de verkoop vanaf 12:00 via Ticketmaster. De twee voorgaande optredens die begin dit jaar plaatsvonden, waren binnen een uur uitverkocht. Vast staat dat nummers uit de ‘Opgezwolle-tijd’ tijdens de concerten te horen zullen zijn. Of er ook andere muziek voorbij komt, laat het duo voorlopig in het midden.
Bron: Deelnemende concertzalen
- Live review: charismatische Rod Stewart feest in Ziggo Dome - 19 mei, 2016
- Preview: Chez Brood, een eerlijke ode aan Herman Brood - 2 januari, 2016
- Martin Garrix deelt gratis single Bouncybob - 31 december, 2015
Foutje gezien? Mail de redactie.

