Wegens groot succes zal ‘The Christmas Show’ niet vier, maar vijf keer te zien zijn in de Ziggo Dome. In december 2018 wordt de zaal omgetoverd tot een magische kerstwereld.
Vijfde voorstelling The Christmas Show
Voor het vierde jaar op rij keert The Christmas Show terug naar de Amsterdamse Ziggo Dome. Op zaterdag 22 en zondag 23 december 2018 vinden de shows gedurende de dag plaats. Wegens de grote vraag naar tickets, heeft de organisatie vandaag een extra kerstshow aan de reeks toegevoegd. Het vijfde optreden vindt plaats op 23 december 2018 om 20:00 uur.
Kaartverkoop
Kaarten voor de kerstvoorstelling zijn te koop via de website van The Christmas Show. Uitverkocht? Kijk hier.
Assepoester en het Kerstbal
Dit jaar staat het familiespektakel in het teken van het sprookje Assepoester. Het eeuwenoude verhaal, over het weesmeisje met de gemene stiefzussen, wordt in een nieuw jasje gestoken. Het sprookje krijgt een magische vertaling, waarbij alle scènes zich in kerstsferen afspelen.
Cast
Celine Schoenmaker en Buddy Vedder spelen de hoofdrollen: Assepoester en Prins Noah. Verder maken onder andere Berget Lewis, Pip Pellens en Fred van Leer hun opwachting op het podium. Carlo Boszhard is tijdens de voorstelling de verteller van het wereldberoemde verhaal.
Bron: Ziggo Dome, The Christmas Show
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024