Aankomend najaar betreden twee blues-grootheden het podium van Metropool in Hengelo! Niemand minder dan zanger- en gitarist Popa Chubby en gitarist Eric Gales staan in november in het Twentse poppodium.
Popa Chubby en Eric Gales naar Metropool
Met Popa Chubby en Eric Gales haalt Metropool twee van de grootste blues-gitaarvirtuozen in huis! Beide heren hebben de afgelopen dertig jaar hun sporen verdiend in de muziekwereld en bundelen in november de krachten voor een show in het Hengelose poppodium!
Bluesrockers Eric Gales en Theodore Joseph Horowitz, zoals Chubby daadwerkelijk heet, betreden het Twenste podium op donderdag 8 november.
Concertkaarten
Tickets voor de show van de iconische muzikanten zijn onder meer verkrijgbaar via de website van Ticketmaster.
Bevestigd: Popa Chubby & Eric Gales in Hengelo
Twee bluesgrootheden op 1 avond! Op 8 november zie je 2 artiesten die de afgelopen 30 jaar enorm veel hebben betekent voor blues.
Tickets & info: https://t.co/JZKmuKYcwn pic.twitter.com/Kw2LxeaupS
— Metropool Hengelo (@MetropoolHgl) April 26, 2018
Bron: Metropool
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024