De show van Max & Iggor Cavalera in TivoliVredenburg is verplaatst! Het optreden van de metal-grootheden is enkele dagen vervroegd.
Show Max & Iggor Cavalera verplaatst
In juni werd bekend dat Max & Iggor Cavalera aankomend najaar terug naar Nederland komen voor een show in TivoliVredenburg. De oud-Sepultura bandleden zouden op 28 november hun ‘Return to ROOTS’-tour naar het Utrechtse poppodium brengen, maar deze show is verplaatst.
TivoliVredenburg meldt dat de metal-grootheden wegens een conflicterend tourschema hun Nederlandse show enkele dagen hebben vervroegd. De gebroeders Cavalera betreden nu op zondag 26 november het Utrechtse podium voor een show die in het teken staat van het legendarische Sepultura-album ‘Roots’.
Wegens een conflict in hun tourschema is MTV Headbangers Ball verplaatst van 28 november naar 26 november: https://t.co/J3VX7AFxKd pic.twitter.com/K8PRMkOoiu
— TivoliVredenburg (@TiVre_Utrecht) July 24, 2017
Concertkaarten
Fans die reeds een kaartje hebben aangeschaft ontvangen een mail van TivoliVredenburg met meer informatie over de verplaatste show. Fans die nog geen ticket hebben kunnen terecht bij:
Primair:
ConcertkaartenSecundair:
ConcertkaartenBron: TivoliVredenburg
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024