Het was te verwachten: beide shows van The Rolling Stones zijn vrijwel uitverkocht! De legendarische band staat op 30 september in de Johan Cruijff ArenA. Twee weken later, 15 september, wordt het Arnhemse GelreDome aangedaan.
The Rolling Stones shows uitverkocht
Aankomend najaar komt misschien wel de beste band aller tijden twee keer naar Nederland! Geen wonder dus dat kaarten voor beide shows hard gingen.
Op 30 september staan The Rolling Stones eerst op het podium van de toekomstige Johan Cruijff ArenA (Amsterdam ArenA). De reguliere tickets voor deze show waren al binnen een uur uitverkocht. Op 15 oktober staan de Stones in GelreDome Arnhem. Voor deze show zijn wel nog enkele zitplaatsen beschikbaar.
Geen tickets?
Is het jou niet gelukt om tickets te bemachtigen? Balen! Maar niet getreurd, wij hebben een aantal tips voor je waardoor je er misschien toch bij kunt zijn:
- Blijf Ticketmaster in de gaten houden! Wie weet vallen er nog tickets terug door mislukte transacties, of worden er extra kaarten vrijgegeven!
- Ga op zoek naar tickets bij sites als Marktplaats, Ticketswap en de Facebookpagina’s van de events. Mensen die onverhoopt niet kunnen bieden hier vaak hun kaarten aan.
- Check vertrouwde secundaire aanbieders van kaarten! Je betaalt hier een stukje meer, maar bent er in ieder geval gegarandeerd bij!
- Zoek naar prijsvragen en winacties! Veel radiostations en websites houden winacties voor concertkaarten. Zeker voor shows van deze grootte!
Ben jij erbij?
Is het jou WEL gelukt om tickets te bemachtigen? Laat het ons weten!
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024