De vleesjurk die Lady Gaga tijdens de MTV Video Music Awards droeg krijgt een plekje in het Rock & Roll of Fame museum in Cleveland.
In het ‘Rock & Roll Hall of Fame and Museum’ zal de vleesjurk tentoongesteld worden. Je kan hem vinden bij de tentoonstelling ‘Women Who Rock: Vision, Passion, Power’. De jurk is in goed gezelschap, verder vind je bij dezelfde tentoonstelling de bustier uit de ‘Blond Ambition Tour’ van Madonna.
Eerder melde de ontwerper van de jurk, Franc Fernandez, dat de jurk zou worden omgezet in beef jerky. Als je graag de jurk in het echt zou willen zien, je kan hem tot febuari in het museum in Cleveland vinden.
Lady Gaga vleesjurk
Foutje gezien? Mail de redactie.
The following two tabs change content below.
Volg Artiestennieuws en blijf altijd op de hoogte van de belangrijkste concertaankondigingen en de leukste muzieknieuwtjes.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- The Darkness in najaar 2023 naar Melkweg Amsterdam - 22 maart, 2023
- UB40 viert 45ste verjaardag met concert in Rotterdam Ahoy - 22 maart, 2023
- Noel Gallagher’s High Flying Birds naar AFAS Live - 22 maart, 2023
- Kool & The Gang in juni 2023 naar 013 Tilburg - 20 maart, 2023
- Oud-president Barack Obama in mei naar Ziggo Dome - 20 maart, 2023
Artikel Tags:
Lady Gaga