The Jacksons komen op 7 maart 2013 naar de Heineken Music Hall in Amsterdam! De kaartverkoop start woensdag 28 november om 10.00 uur.
In de jaren 70 en 80 waren zij één van de meest bepalende muzikale acts ter wereld en nog altijd zijn hun hits even aanstekelijk en leuk. Na de Night of the Proms afgelopen jaar komen de broers weer terug naar Nederland en zullen zij een concert geven in de HMH. Ze staan met de Unity Tour 2013 op donderdag 7 maart 2013 live op het podium in Amsterdam. De kaartverkoop start komende woensdag 28 november om 10.00 uur. Hits als ‘ABC’, ‘Blame It On The Boogie’, ‘I Want You Back’ en ‘I’ll Be There’ zullen voorbij komen tijdens het concert.
Na het overlijden van Michael Jackson in 2009 was wachten tot de broers uit eerbetoon een tour gingen doen en afgelopen zomer was het zo ver, toen zij met The Jacksons Unity Tour Summer 2012 door Amerika en Canada al een flink aantal concerten gaven. Nu gaan zij dus ook Nederland aan doen en met hun Unity Tour naar de HMH komen.
De kaartverkoop start op woensdag 28 november om 10.00 uur via Eventim en de tickets kosten vanaf 50 euro (Golden Circle vanaf 75 euro).
The Jacksons Unity Tour

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024