De Amerikaanse zangeres Lady GaGa heeft een stichting opgericht tegen pesten. De stichting werd gepresenteerd onder de naam ‘Born This Way Foundation’.
Woensdag 29 september 2012 ging Lady Gaga op bezoek bij de Universiteit Harvard met Oprah Winfrey. GaGa kwam daar haar nieuwe stichting presenteren. Oprah Winfrey interviewde Lady GaGa over de ‘Born This Way Foundation’.
De zangeres wilt het pesten van jongeren tegen gaan. Om die reden heeft zij samen met haar moeder het project gestart. Samen hopen ze ervoor te zorgen dat ze een wereldwijde community kunnen creëren. Daarnaast willen ze dat mensen er voor elkaar zijn, elkaar verzorgen en stoppen met elkaar pesten.
De zangeres werd vroeger ook vaak gepest en het is iets dat haar hele leven zal bijblijven verteld GaGa. Met de ‘Born This Way Foundation’ wilt ze de jongeren helpen met het terugwinnen van hun zelfvertrouwen.
Born This Way Foundation Launch Event

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024