Roger Waters keert terug op het witte doek! Het Pink Floyd-icoon brengt in oktober een nieuwe concertfilm naar bioscopen wereldwijd. De film is opgenomen tijdens de ‘Us + Them’ concerten die Waters in 2018 in de Ziggo Dome speelde.
Roger Waters brengt Ziggo Dome concerten naar bioscoop
Goed nieuws voor fans van Pink Floyd en Roger Waters! De legendarische Britse muzikant tourde in 2017 en 2018 de wereld rond met zijn ‘Us + Them’ tour en brengt deze show in oktober naar bioscopen wereldwijd. De bioscoopfilm is extra bijzonder voor Nederlandse fans: de beelden zijn namelijk opgenomen in de Amsterdamse Ziggo Dome, waar Waters maar liefst vier concerten gaf!
De film draait op woensdag 2 en zondag 6 oktober in bioscopen over de hele wereld en zal onder meer bij Pathé bioscopen te zien zijn. Op de website van de concertfilm is meer info te vinden. Tickets gaan wereldwijd op woensdag 17 juli in de verkoop.
Roger Waters Us + Them
A film by Sean Evans and Roger Waters
In cinemas worldwide October 2 and 6 only
Tickets on sale July 17https://t.co/CLH4uGzcLF#rogerwatersusthem pic.twitter.com/Lhp0kofWXv— Roger Waters (@rogerwaters) July 10, 2019
Bron: Rogerwatersusandthem.com
Foutje gezien? Mail de redactie.
Robin de Roode
Laatste berichten van Robin de Roode (toon alles)
- Metalband Nungara deelt videoclip voor single ‘North Star’ - 7 maart, 2025
- “Linkin Park geeft in 2025 concert in GelreDome Arnhem” - 12 november, 2024
- Graspop voegt 84 nieuwe namen aan line-up toe - 22 november, 2023
- Graspop maakt komst o.a. Avenged Sevenfold bekend - 17 november, 2023
- Metalband Nungara kondigt debuut-EP aan en deelt eerste single - 14 juli, 2023