Tommy Castro & The Painkillers komt naar Nederland! De funky bluesband treedt begin volgend jaar op in de Q-Factory in Amsterdam.
Tommy Castro & The Painkillers naar Q-Factory
Goed nieuws voor fans van Tommy Castro! De bluesheld en zijn band komen volgend jaar naar Nederland. Op vrijdag 15 februari 2019 treedt Tommy Castro & The Painkillers op in Q-Factory, Amsterdam. Als support staat The Ladyshavers op het podium van de popzaal.
Het is niet het eerste bezoek aan Nederland voor de bluesformatie en hopelijk ook niet de laatste! In 2017 bezocht het viertal ons land drie keer in kader van zijn ‘Method to my Madness’-tournee.
Concertkaarten
Tickets voor de levende legende en zijn band zijn onder andere verkrijgbaar via de site van Ticketmaster. Kaarten zijn direct verkrijgbaar.
NIEUW BEVESTIGD: @tommycastroband & The Painkillers. Op vrijdag 15 februari komt blueszanger en gitarist TOMMY CASTRO, één van de meest succesvolle Amerikaanse bluesartiesten en alom geprezen gitaarheld, met zijn band The Painkillers naar A’dam. Tickets: https://t.co/baJqVUAKL2 pic.twitter.com/er1notzhJw
— Q-Factory Amsterdam (@QFactory_Adam) 28 juni 2018
Blueslegende
Duizenden shows, overal gillende fans, talloze Blues Music Awards en maar liefst veertien albums. Gitaarheld Tommy Castro gaat inmiddels alweer veertig jaar mee in de muziekwereld. Sinds 2012 vormt de blueslegende samen met The Painkillers een energieke funky bluesmachine. De band laat op zijn meest recente album ‘Stompin’ Ground‘ horen dat funk, soul en R&B meer dan prima samengaan.
Bron: Q-Factory, Twitter
- Floor Jansen met HYTRESS Tour 2027 o.a. naar Utrecht, Tilburg en Antwerpen - 29 juni, 2026
- Beabadoobee live in AFAS Live Amsterdam met The Powerlines Tour - 29 juni, 2026
- KALEO live in Ziggo Dome Amsterdam op 30 maart 2027 - 29 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

