Het lijkt er sterk op dat Foo Fighters alweer een pauze gaan inlassen. Frontman Dave Grohl hintte afgelopen zaterdag tijdens een concert naar een voorlopige stop van de Amerikaanse rockband.

Vlak voor ‘Learn to Fly’ bekende Grohl weinig toekomstplannen te hebben: “We willen er geen groot ding van maken, maar we hebben geen shows meer na deze. Ik weet eerlijk gezegd niet wanneer we weer gaan optreden.”
Fans van Foo Fighters hoeven niet bang te zijn dat ze er helemaal mee stoppen. Zo liet frontman Dave Grohl op het einde van het concert nog weten:“Ik weet niet wanneer, maar we zien jullie zeker terug.”
In 2008 kondigde de band ook al aan om een pauze van ‘misschien wel 10 jaar’ te nemen, maar destijds hielden de rockers dat niet lang uit. In 2011 werd er namelijk al weer een nieuw album gepresenteerd: ‘Wasting Light’.
Bekijk hieronder de speech van Dave Grohl afgelopen zaterdagavond tijdens het Global Citizen Festival.

Overzicht van Foo Fighters nieuws
- Floor Jansen met HYTRESS Tour 2027 o.a. naar Utrecht, Tilburg en Antwerpen - 29 juni, 2026
- Beabadoobee live in AFAS Live Amsterdam met The Powerlines Tour - 29 juni, 2026
- KALEO live in Ziggo Dome Amsterdam op 30 maart 2027 - 29 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

