Bad Religion komt voor een optreden naar Nederland! De Amerikaanse punkrockband staat op 6 augustus op de planken van TivoliVredenburg in Utrecht.
Bad Religion in TivoliVredenburg
Goed nieuws voor de fans van Bad Religion! Zij kunnen deze zomer hun favoriete band live zien in TivoliVredenburg. Op 6 augustus beloven de punkrockers een fenomenaal optreden te geven in Utrecht. Gezien de populariteit van de mannen, kan het een fantastische avond worden!
Op 6 augustus komt de Amerikaanse punkrockband @badreligion terug naar onze Ronda! Vanavond spelen zij hun derde studioalbum Suffer (1988) integraal opgevolgd door hun hits! VVK start 16 maart 10u: https://t.co/GKHLJYopPh pic.twitter.com/mQHffcXkGg
— TivoliVredenburg (@TiVre_Utrecht) 14 maart 2018
Kaartverkoop
De kaartverkoop voor het concert begint aankomende vrijdag (16 maart). Tickets zijn onder meer verkrijgbaar via de website van Ticketmaster van TivoliVredenburg.
Bad Religion
De band van frontman Greg Gaffin werd in 1980 in Los Angeles opgericht. Dat de band uiterst populair is bewijzen hun vijf miljoen verkochte albums wel. Met dit aantal zijn de muzikanten de best verkopende artiesten in hun genre. In TivoliVredenburg spelen zij voornamelijk hun nummers van hun album ‘Suffer‘ uit 1988. Verdere vullen zij de avond met andere hits als ‘21st century’ en ‘Punk Rock Song’. Vorig jaar stond de band in de Melkweg te Amsterdam en gaf het een spetterende show. Het optreden in Utrecht belooft zodoende veel!

Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024