Janne Schra gaat touren! De Nederlandse zangeres kondigde onlangs een grote tour aan met de naam ‘OK Tour!’, die haar langs zalen in onder meer Amsterdam, Utrecht, Rotterdam en Groningen brengt.
Janne Schra kondigt ‘OK Tour!’ aan
Goed nieuws voor fans van Janne Schra! De vocaliste, die jarenlang actief was als frontwoman van de band Room Eleven en daarna verder ging met de band Schradinova, reist de komende maanden het hele land door met haar OK Tour!
Schra is in de volgende zalen poppodia te bewonderen:
- 19 april: W2, Den Bosch
- 20 april: Manifesto, Hoorn
- 2 mei: Luxor Live, Arnhem
- 14 september: Hedon, Zwolle
- 15 september: Bird, Rotterdam
- 21 september: De Oosterpoort, Groningen
- 22 september: Mezz, Breda
- 29 september: TivoliVredenburg, Utrecht
- 30 september: Doornroosje, Nijmegen
- 4 oktober: Paradiso, Amsterdam
Concertkaarten
Tickets voor de tour zijn onder meer verkrijgbaar via de website van Ticketmaster, en/of de websites van de betreffende poppodia.
‘OK’
Janne Maria Ali Schradinova, zoals de muzikante voluit heet, bracht in 2013 haar eerste soloalbum uit en in 2015 verscheen de opvolger hiervan, genaamd ‘Ponzo’. Aankomende zomer is het zover, dan verschijnt de derde plaat van de zangeres! Het nieuwe album ‘OK’ moet in juni 2018 in de schappen liggen.
Bron: Twitter
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023