Venice keert terug naar Nederland! De Amerikaanse band reist aankomende zomer langs verschillende openluchtpodia door het hele land.
Venice geeft openluchtshows in Nederland
Goed nieuws voor de fans van Venice! De familieband van de broers en neven Mark, Kipp, Michael en Pat Lennon keert in 2018 gewoon weer terug naar Nederland! De Lennons geven aankomende zomer een aantal openluchtconcerten op verschillende podia door het land.
De band, die bekend staat om haar muziek in de stijl van The Eagles, Crosby, Stills, Nash & Young en Jackson Browne, is op 13 juli in Openluchttheater De Goffert in Nijmegen te vinden. Een dag later, op 14 juli, geven de heren een show tijdens Bospop. Op 15 juli staan de Lennons op het podium in het Amsterdamse Bostheater, tijdens concertreeks Live At Amsterdamse Bos.
Concertkaarten
Tickets voor de shows zijn onder meer verkrijgbaar via de websites van Eventim en Ticketmaster, en/of de websites van de betreffende openluchttheaters en festivals.
Tijd voor de volgende naam voor @LiveatAdamseBos: @VENICE_TheBand komt op zondag 15 juli naar het @bostheater! De voorverkoop start vrijdag 9 maart om 9 uur via https://t.co/8RZyGwX0O8. pic.twitter.com/s2jKLAFop1
— Eventim Nederland (@EventimNL) March 6, 2018
Bron: Doornroosje, Eventim
- Floor Jansen met HYTRESS Tour 2027 o.a. naar Utrecht, Tilburg en Antwerpen - 29 juni, 2026
- Beabadoobee live in AFAS Live Amsterdam met The Powerlines Tour - 29 juni, 2026
- KALEO live in Ziggo Dome Amsterdam op 30 maart 2027 - 29 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

