De Zweedse singer-songwriter Daniel Norgren komt naar Nederland! In augustus is de zanger te zien op het podium van openluchttheater Caprera!
Daniel Norgren concert
De zanger komt op zaterdag 5 augustus met zijn band naar Openluchttheater Caprera in Bloemendaal. Voorlopig is dit de enige show voor de Zweedse songwriter in Nederland.
Kaarten voor het concert
Kaarten voor het concert gaan op maandag 27 februari in de verkoop. Tickets zijn onder andere verkrijgbaar via de volgende online verkooppunten:
Primair:
Kaarten NorgrenSecundair:
Kaarten Norgren\Daniel Norgren
De singer-songwriter zit bij een klein indie label genaamd Superpuma Records. Het debuutalbum van de zanger is Kerosene Dreams en was voor een overgroot deel opgenomen met zelfgemaakte instrumenten. Met het tweede album Outskirt in 2008 opende Norgren zijn deuren voor een Europese Tour. In 2010 kwam Horrifying Deatheating Bloodspider uit. Voor het album Alabursy uit 2015 heeft Daniel de meeste songs thuis opgenomen met een viersporen recorder.
Bron: Podiuminfo
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024