Metal-supergroep MaYaN staat dit voorjaar in 013! Op 29 april zal de maar liefst negen koppige deathmetal band het podium in Tilburg betreden.
MaYaN naar 013 Tilburg
De Nederlandse supergroep MaYan werd in 2010 opgericht door Epica gitarist Mark Jansen, ex-After Forever toetsenist Jack Driessen en Frank Schiphorst van Symmetry. Inmiddels is de band uitgegroeid tot een negen koppen tellend deathmetal monster. Nu komt de groep op 29 april naar 013!
Tickets voor het concert
Kaarten voor de show zijn beschikbaar via de volgende verkoopkanalen:
Primair:
Concertkaarten (vanaf 18-2)Secundair:
ConcertkaartenAntagonise
Het laatste album van de supergroep is inmiddels al weer een aantal jaren oud. In 2014 bracht de band het album ‘Antagonise’ uit als opvolger van debuutplaat ‘Quarterpast’. Buiten Tilburg zijn de metalheads dit jaar ook te bewonderen in P60 in Amstelveen en op het Female Metal Event in Eindhoven.
Bron: 013
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023
- Chef’Special viert 15-jarig bestaan met clubtour - 25 april, 2023