Na haar optreden in de pauze van de Super Bowl verkocht Lady Gaga ruim 150.000 albums en nummers in de VS. De dag daarvoor was dit 15.000. Dit meldt entertainmentwebsite People.
Verkoop van muziek Lady Gaga stijgt na optreden Super Bowl
Lady Gaga mocht tijdens de pauze van de Super Bowl de show verzorgen. Na het optreden is de muziekverkoop van het popidool gestegen. Van alle hits is het nummer Million Reasons het best verkochte nummer. Zondag werd het nummer maar liefst 45.000 keer gedownload.
Spectaculair optreden
De zangeres begon haar optreden tijdens de Super Bowl op grote hoogte en ‘vloog’ vervolgens naar het podium in het stadion.
Verschillende grote hits zoals Poker Face, Telephone, Just Dance, Bad Romance en haar recente hit Million Reasons kwamen voorbij. Wat voor veel enthousiaste reacties zorgde bij het publiek en alle kijkers.
Heb jij het optreden gemist? Bekijk het hier terug:

Bron: Nu.nl
- Festival Report: Jera On Air 2018 gastvrij, gemoedelijk en vooral gezellig! - 4 juli, 2018
- Fotoreportage: Alle creativiteit op Sziget 2017 in beeld! - 18 augustus, 2017
- Nothing But Thieves cancelt Sziget-show na ongeluk zanger - 16 augustus, 2017
Foutje gezien? Mail de redactie.

