Bonobo komt in februari 2017 voor drie shows met band naar Nederland. De Britse triphop-producer treedt op in Paradiso, de Oosterpoort en in TivoliVredenburg.
Bonobo live
Maandag 20 februari staat Bonobo in Paradiso in Amsterdam, dinsdag 21 februari in De Oosterpoort in Groningen en op woensdag 22 februari is er een show in TivoliVredenburg in Utrecht. Simon Green, de producer die achter de naam schuilgaat, komt niet alleen: hij neemt zijn band mee op het podium. Hij staat bekend om zijn meeslepende en bijna hypnotiserende elektronische producties.
Tickets
Kaarten voor alle drie de concerten gaan op vrijdag 11 november om 11:00 uur in de verkoop.
Nieuw album
Naast een nieuwe tour kondigde Bonobo ook een nieuw album aan. Migration verschijnt op 13 januari volgend jaar en de eerste single, Kerala, is alvast een voorproefje van de nieuwe cd.

- Brit Floyd komt in 2027 met twee shows naar Amsterdam en Eindhoven - 28 september, 2026
- Clouseau in 2027 met clubtour langs Nederlandse poppodia - 28 september, 2026
- Craig David met Born To Do It 25th Anniversary Tour naar AFAS Live - 28 september, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.


