De Australische hardrockband AC/DC heeft tien Amerikaanse concerten moeten annuleren wegens zware gehoorproblemen van zanger Brian Johnson.
AC/DC cancelt shows
De Australische rockband AC/DC heeft per direct tien concerten in de Verenigde Staten opgeschort. Dit maakte de band dinsdag bekend via hun website. Zanger Brian Johnson heeft van doktoren het advies gekregen per direct te stoppen met het geven van concerten, anders dreigt hij zijn gehoor compleet te verliezen.
De band stelt wel dat de concerten zullen worden ingehaald, maar dan mogelijk met een andere zanger. Aankomende zomer gaat AC/DC ook toeren door Europa. Of deze concerten ook niet doorgaan is niet duidelijk.
Dementie
De afgelopen jaren gaat het niet altijd even lekker voor AC/DC. Anderhalf jaar geleden werd bekend dat gitarist Malcolm Young kampte met symptomen van dementie, waardoor hij uit de band moest stappen. Een paar maanden daarna werd bekend dat drummer Phil Rudd was aangeklaagd. Rudd zou iemand met de dood hebben bedreigd en in het bezit zijn geweest van methamfetamine.
Bron: HLN
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
- Limp Bizkit met special guests naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Green Day in zomer 2025 naar Ziggo Dome Amsterdam - 21 oktober, 2024
- Lionel Richie brengt ‘Say Hello To The Hits Tour’ naar Ziggo Dome - 21 oktober, 2024
- Lenny Kravitz brengt Blue Electric Light Tour naar Ziggo Dome - 18 oktober, 2024