Bono en Youssou N’Dour gaan Afrika helpen.
Ze willen met een wereldwijde campagne de hongersnood in Afrika gaan bestrijden. De Britse persdienst Reuters meldt dat deze campagne volgend jaar moet worden afgesloten met een groots benefit concert in Kenia.
N’Dour kondigde woensdag aan: “We lanceren het New Africa initiatief in samenwerking met Afrikaanse landen en vrienden van Afrika”. De dag ervoor had hij in Kenia het grootste vluchtelingenkamp ter wereld bezocht.
De Senegalese zanger wil een ‘solidariteitsfakkel’ de wereld rond laten gaan, tot aan het concert dat ergens in februari gaat plaatsvinden. Met deze fakkel wil hij wereldwijde aandacht vragen voor de hongersnood in Afrika en geld inzamelen om er iets tegen te doen.
Bono, de bekende zanger van U2, gaf direct aan te willen meewerken met de plannen van N’Dour. Volgens N’Dour zei Bono aan de telefoon: “Je kan op me rekenen en ik zal je volledig steunen, want ik ben een vriend van Afrika.”
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Rammstein reageert op beschuldiging dat fan gedrogeerd werd tijdens concert pre-party - 30 mei, 2023
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023