Dinand Woesthoff heeft afgelopen week zijn optreden bij Vrienden van Amstel Live onderbroken nadat iemand een biertje naar hem gooide.
Foto: Evelien (via Wikipedia)
Dinand Woesthoff
Tijdens het nummer Mag ik dan bij jou, dat Dinand samen met Claudia de Breij zong, gooide iemand vanuit het publiek een biertje over de voormalig Kane-zanger heen. Daar was de zanger niet van gediend en onderbrak het nummer om de persoon te vinden die het biertje gooide. De ‘Dinand-douche’ is (uiteraard) gefilmd en al tienduizenden keren bekeken.
Het incident vond deze afgelopen week plaats tijdens Vrienden van Amstel Live. De kans op een bierdouche in de grootste Amstelkroeg van Nederland is redelijk aanwezig, maar Woesthoff was het daar dus niet mee eens.
Volgend jaar de bierdouche zelf meemaken? Kaarten voor de 2017 editie van Vrienden Van Amstel zijn inmiddels in de verkoop gegaan via Eventim.
Bierdouche
De ‘bierdouche’ ligt al langer onder vuur. Sinds dit jaar is het verboden om tijdens het bekendmaken van de winnaar van de Popprijs op Eurosonic Noorderslag bier mee de zaal in te nemen. In de voorgaande jaren werd de winnaar traditioneel ‘gehuldigd’ met een massale bierdouche.
Foutje gezien? Mail de redactie.
Oscar van Oorschot
Laatste berichten van Oscar van Oorschot (toon alles)
- Cabaret Report: Bert Visscher met Zelden Zoiets Gezien - 20 april, 2016
- Kim Wilde komt naar Nederland voor intiem concert - 29 januari, 2016
- Lil Kleine brengt op 12 februari nieuw album uit - 29 januari, 2016
- Deze personen wonnen The Voice of Holland al - 29 januari, 2016
- Hit of shit: de nieuwe single van Zayn Malik - 29 januari, 2016