De video van “Live While We’re Young” is eindelijk uitgebracht door One Direction. Gisterenmiddag werd de muziekvideo nog meteen verwijderd, maar gisterenavond werd de video alsnog geplaatst.

Gisterenmiddag lekte de video al even uit, maar die werd vrijwel meteen verwijderd na een auteursrecht claim van Sony. Nadat de clip verwijderd werd, doken er op YouTube filmpjes op van fans die het filmpje gefilmd hadden.
De single zou in eerste instantie pas 30 september worden uitgebracht, maar waarschijnlijk heeft Sony besloten om het eerder te doen omdat anders alle fans de muziekvideo al gezien zouden hebben voor de officiële release.
“Live While We’re Young” brak in de voorverkoop al record na record en is vooral in Groot-Brittannië al hard op weg naar een nummer 1 hit. Eerder deze week werd nog bekend dat de boys van One Direction sowieso niets te klagen hebben. Zo zouden ze samen 125 miljoen euro hebben verdiend in de afgelopen 2 jaar.
One Direction – ‘Live While We’re Young’

Overzicht van One Direction Nieuws
- Teddy Swims brengt The Ugly Tour naar Ziggo Dome - 24 juli, 2026
- Bob Dylan voor concert naar Lotto Arena in Antwerpen - 17 juli, 2026
- Jordan Rakei in april 2027 naar Gashouder Amsterdam en De Roma Antwerpen - 15 juli, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

