Girls Aloud schijnt weer bij elkaar te komen. De meidengroep brengt naar alle verluid een nieuw album uit en gaat weer op tour.
Dat meldde in ieder geval het showbizzguru Perez Hilton vandaag.
De popgroep zal hiermee voor het eerst weer bij elkaar komen sinds 2008, toen ging de groep rond zangeres Cheryl Cole uit elkaar na het album ‘Out Of Control’.
Dit vanwege de soloplannen van de zangeressen. Voor 2013 staat dus ook al een tour op de planning, mochten de geruchten waar zijn, dan zou het dus best goed kunnen dat de meiden ook Nederland aan zullen doen, wij houden jullie hiervan op de hoogte!
De girlband, bekend van hits als ‘Sound Of The Underground’ en ‘Jump’ ontstond uit de Britse variant van de talentenjacht ‘Popstars – the Rivals’, en bracht in het verleden vele successen.
Overigens is Girls Aloud niet de enige groep waar wordt gespeculeerd over een reunië, onlangs bracht Mel B van de Spice Girls ook in de media dat zij een reunië wel ziet zitten.
Wat denken jullie, komt er een reünie en een tour? Of is dit teveel geroddel? Laat het ons weten!
Girls Aloud – The Promise:

Overzicht van Girls Aloud Nieuws
Girls Aloud op Wikipedia
Officiële website Girls Aloud
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024
Pingback: Girls Aloud komt weer bij elkaar