De makers van ‘Het Pauperparadijs’ komen in de zomer van 2019 met een nieuwe voorstelling! Theaterspektakel ‘Mammoet’ neemt de bezoeker mee terug naar de oertijd.
Theaterspektakel Mammoet naar Drenthe
In de zomer van 2019 is de nieuwe voorstelling ‘Mammoet’ te zien in de Drentse natuur. De eerste uitvoering van het theaterspektakel vindt plaats op zondag 21 juli 2019 op het Buinerveld in Buinen. Daarna wordt de openluchtshow maar liefst dertig keer opgevoerd op deze bijzondere locatie.
De complete speellijst is te vinden op de website van het openluchtspektakel.
Tickets
Kaarten voor alle shows zijn reeds te verkrijgen. De verkoop loopt via mammoetindrenthe.nl. Uitverkocht? Kijk hier.
‘Mammoet’
Het nieuwe muziek- en theaterspektakel van de makers van ‘Het Pauperparadijs’ is een verhaal over idealen, moed en opoffering. Het publiek wordt meegevoerd naar de tijd van de Heilige Mammoetjacht. De hoofdrolspelers laten hun bezoekers nadenken over de vraag welke offers men bereidt is te nemen voor een hoger doel en hoe men omgaat met de aarde. De show vindt plaats bij zonsondergang in een Drents natuurgebied, ten midden van hunebedden en een heuse gletsjerkuil die ontstaan is in de ijstijd.
Meer te weten komen over de voorstelling? Bekijk hier de trailer:

Bronnen: mammoetindrenthe.nl, YouTube
Foutje gezien? Mail de redactie.
Pien Jansen
Laatste berichten van Pien Jansen (toon alles)
- André Rieu in 2019 met kerstconcertreeks naar MECC Maastricht - 29 juli, 2019
- Arno begin 2020 naar Doornroosje Nijmegen en Mezz Breda - 17 juli, 2019
- While She Sleeps voor exclusieve show naar Melkweg Amsterdam - 15 juli, 2019
- Daniel Caesar in oktober 2019 naar TivoliVredenburg Utrecht - 15 juli, 2019
- R. Kelly gearresteerd op verdenking van zedendelicten - 12 juli, 2019