Maartje Meijer liet zich vijf dagen opsluiten in De Torenkamer van VondelCS. De singer-songwriter kwam eruit met persoonlijke liedjes waarin Nederlandse poëzie centraal staat. Begin volgend jaar brengt ze de songs ten gehore in TivoliVredenburg.
Maartje Meijer naar TivoliVredenburg
Maartje Meijer komt op zaterdag 19 januari 2019 samen met een bijzondere line-up van klassieke- en jazzmusici naar TivoliVredenburg. Daar brengen de muzikanten liedjes ten gehore van Maartje’s aankomende EP ‘Gedichten van de Torenkamer‘.
De EP komt eind 2018 uit en is ontstaan nadat de singer-songwriter zich vijf dagen op liet sluiten in De Torenkamer van VondelCS in kader van een project van AVROTROS. Ze kwam eruit met prachtige muzikale vertalingen van geliefde Nederlandse gedichten.
Concertkaarten
Tickets voor Maartje Meijer zijn onder andere verkrijgbaar via de website van Ticketmaster. De kaarten voor het optreden zijn direct verkrijgbaar.

Bron: TivoliVredenburg, maartjemeijer.com
- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- René Froger viert 65e verjaardag met ‘Show of the Year’ in Rotterdam Ahoy - 17 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.
