Miles Richie, de zoon van muzikant Lionel Richie, is opgepakt door de politie nadat hij op het Britse ‘Heathrow Airport’ zou hebben gedreigd met een bom.
Zoon Lionel Richie dreigt met bom
Miles, de enige zoon van Lionel Richie, is in het weekend van zaterdag 19 en zondag 20 januari 2019 opgepakt op een Brits vliegveld. Volgens ooggetuigen beweerde het model een bom op zak te hebben en die af te laten gaan omdat hij het vliegtuig niet mocht betreden. Hij werd namelijk, wegens onbekende redenen, niet toegelaten tot zijn vlucht.
Een politiewoordvoerder meldt het volgende aan TMZ: ”A 24-year-old man accepted a caution saturday for communicating false information causing a bomb hoax and battery following an incident at Heathrow (Airport) Terminal 5.”
Aanvaring met bewaking
Toen er beveiliging verscheen, zou Miles één van de bewakers hebben geslagen. Hij werd opgepakt door de politie en kreeg een waarschuwing. Na het accepteren van de waarschuwing, werd de 24-jarige vervolgens weer snel vrijgelaten.
Geen aanklacht
Volgens ‘Metro’ worden dergelijke misdaden vaker op deze manier opgelost. De reden hiervoor is om meer zaken buiten het strafrechtelijk systeem te houden. De verdachte wordt niet aangeklaagd voor het misdrijf en hoeft ook niet in de rechtbank te verschijnen. Wel wordt dit permanent geregistreerd.
Bron: TMZ
Foutje gezien? Mail de redactie.
Sabine van Doornspeek
Laatste berichten van Sabine van Doornspeek (toon alles)
- MadNes Festival bevestigt eerste namen voor 2019 - 25 januari, 2019
- RAZZ in de herkansing op Hello Festival 2019 - 25 januari, 2019
- Zwarte Cross bevestigt nieuwe namen voor 2019 - 24 januari, 2019
- The Addams Family grote winnaar Musical Awards 2019 - 24 januari, 2019
- Titanic de musical in 2020-2021 te zien in Nederland - 23 januari, 2019