Wegens succes heeft Lucky Live met Sander van de Pavert, de maker Lucky TV, vijf nieuwe shows aangekondigd! De extra theatervoorstellingen vinden aankomende zomer plaats in het Zuiderstrandtheater in Den Haag.
Extra voorstellingen Lucky Live
Lucky TV-maker Sander van de Pavert gaat het theater in met Lucky Live. Dit was al even bekend en de kaarten voor de shows in april, mei en juni waren dan ook al snel uitverkocht. Vanwege dit succes is besloten hier vijf nieuwe voorstellingen aan toe te voegen.
Deze vijf voorstellingen vinden plaats in het Zuiderstrandtheater in Den Haag:
- Woensdag 5 juli
- Donderdag 6 juli
- Vrijdag 7 juli
- Zaterdag 8 juli
- Zondag 9 juli
Tickets theatervoorstelling
Kaarten voor de voorstellingen zijn verkrijgbaar via de website van Lucky TV:
TheaterkaartenZijn ook deze shows uitverkocht? Probeer het dan eens bij een secundair verkooppunt:
TheaterkaartenLucky Live
In de theatervoorstelling neemt Sander van de Pavert het aanwezige publiek mee in zijn kijk op televisie. Bezoekers krijgen een kijkje in de brede keuken van Lucky TV. Zo wordt bijvoorbeeld de conceptie van populaire Lucky TV karakters als Freek Vonk en Willy & Max visueel gemaakt.
Bron: Lucky TV
- Teddy Swims brengt The Ugly Tour naar Ziggo Dome - 24 juli, 2026
- Bob Dylan voor concert naar Lotto Arena in Antwerpen - 17 juli, 2026
- Jordan Rakei in april 2027 naar Gashouder Amsterdam en De Roma Antwerpen - 15 juli, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

