Nog meer goed nieuws voor de fans van Doe Maar! De band geeft op vrijdag 7 juli een concert tijdens Royal Park in de tuin van Paleis Soestdijk.
Doe Maar in juli naar Royal Park bij Paleis Soestdijk
Op vrijdag 7 juli geeft Doe Maar een concert tijdens Royal Park. Het concert vindt plaats in de koninklijke tuin van Paleis Soestdijk. De kaarten gaan vrijdag 3 maart om 10:00 in de verkoop. Kaarten zijn onder andere verkrijgbaar via de volgende verkooppunten:
Primair:
Kaarten Royal ParkSecundair:
Kaarten Royal ParkRoyal Park
Royal Park vindt van donderdag 6 tot en met zondag 9 juli plaats in de tuin van Paleis Soestdijk. Op 8 juli treedt Van Morrison op, en op 9 juli wordt de concertreeks afgesloten door Racoon. De artiest die het festival gaat openen op donderdag 6 juli is nog niet bekend gemaakt.
Doe Maar komt op vrijdag 7 juli naar Royal Park! De kaartverkoop start vrijdag 3 maart om 10:00 uur via https://t.co/Qy7lIKEoql pic.twitter.com/qnOVaSztZE
— Royal Park (@RoyalParklive) March 1, 2017
Bron: Royal Park Twitter
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Volbeat aankomend najaar naar Ziggo Dome en Ahoy - 6 maart, 2025
- Neil Young en Van Morrison naar Stadspark Groningen - 25 februari, 2025
- John Fogerty brengt muziek CCR naar Ziggo Dome - 24 februari, 2025
- Disturbed en Megadeth samen naar Ziggo Dome Amsterdam - 24 februari, 2025
- Concert in het buitenland gepland? Deze dingen moet je weten - 24 december, 2024