Prophets of Rage heeft een nieuwe video uitgebracht! In de nieuwe videoclip van de supergroep moeten de Amerikaanse president Donald Trump en vicepresident Mike Pence het ontgelden.
Prophets of Rage releast controversiële nieuwe video
Prophets of Rage heeft een nieuwe videoclip uitgebracht! De video voor de track ‘Hail to the Chief’ verscheen op 20 september op het YouTube-kanaal van de band. ‘Hail to the Chief’ is afkomstig van de supergroeps gelijknamige debuutalbum, dat op 15 september uitkwam.
De nieuwe politiek geladen video werd al snel als controversieel bestempeld. De clip heeft op YouTube een leeftijdsbeperking gekregen. De band richt haar pijlen opnieuw op Donald Trump. Zo worden meerdere gephotoshopte beelden van de president getoond. Ook de Amerikaanse vicepresident Mike Pence moet het ontgelden. Hij wordt in de video als ‘poppenspeler’ van Trump afgebeeld.
Ben jij benieuwd naar de nieuwe video van de rockers? Bekijk hem dan snel!
Prophets of Rage in Nederland
De rapmetalband komt binnenkort naar Nederland! Op donderdag 16 november betreedt de band het podium van 013 in Tilburg voor een exclusieve Nederlandse show. In juni stonden de rockers voor het eerst in Nederland: de band, die uit leden van Rage Against the Machine, Public Enemy en Cypress Hill bestaat, gaf een spetterende show op Pinkpop.
Bron: YouTube
Foutje gezien? Mail de redactie.
Robin de Roode
Laatste berichten van Robin de Roode (toon alles)
- “Linkin Park geeft in 2025 concert in GelreDome Arnhem” - 12 november, 2024
- Graspop voegt 84 nieuwe namen aan line-up toe - 22 november, 2023
- Graspop maakt komst o.a. Avenged Sevenfold bekend - 17 november, 2023
- Metalband Nungara kondigt debuut-EP aan en deelt eerste single - 14 juli, 2023
- Lowlands kondigt 26 nieuwe acts aan; o.a. De Jeugd van Tegenwoordig - 31 mei, 2023