De Britse band 10cc komt volgend jaar naar Nederland! De rockers betreden op 8 maart 2018 het podium van Concertgebouw De Vereeniging, in Nijmegen.
10cc in Nijmegen
Rockgroep 10cc staat volgend jaar in Nijmegen! De in de jaren zeventig opgerichte groep geeft op donderdag 8 maart 2018 een show in Concertgebouw De Vereeniging. Voor het concert zijn enkel zitplaatsen beschikbaar.
Tickets 10cc
Kaarten voor de show gaan op vrijdag 10 maart in de verkoop. Deze zijn beschikbaar via de volgende verkoopkanalen:
Primair:
ConcertkaartenSecundair:
ConcertkaartenDreadlock Holiday
De Britse rockgroep behaalde in de jaren zeventig een enorme hit met het nummer ‘Dreadlock Holiday’. Deze single stond drie weken lang bovenaan in de Nederlandse Top 40. Verder scoorde de band hits met nummers als ‘Donna’, ‘The Wall Street Shuffle’ en ‘I’m Not In Love’.
In 1983 ging de band uit elkaar, om vervolgens in 1991 weer bij elkaar te komen. In 1999 ging mede-oprichter en bassist Graham Gouldman verder met een nieuwe line-up.
Bron: Doornroosje
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Paolo Nutini naar De Helling Utrecht - 15 juni, 2022
- Bruce Springsteen in 2023 naar Amsterdam en Landgraaf - 24 mei, 2022
- Justin Bieber kondigt derde concert in Ziggo Dome aan - 24 mei, 2022
- SOHN naar TivoliVredenburg Utrecht - 13 mei, 2022
- K-pop band The Boyz naar Ahoy Rotterdam - 14 april, 2022