Omdat Cheryl Cole een bezoekje heeft gebracht aan het leger van Engeland in Afghanistan, zou ze nu een doelwit geworden zijn van Al-Qaeda.
Risico
Er zouden waarschuwingen geweest zijn van Islamitische extremisten dat ze door de media aandacht een interessant doel voor een aanslag zou kunnen zijn. ‘Ze heeft het allemaal aan zichzelf te danken als ze wordt vermoord’, liet de extremistische geestelijke Anjem Choudary weten volgens de Engelse Metro op zijn website.
Hij gaat nog even verder:”Ik vind het schandalig dat zij naar Afghanistan gaat en de soldaten prijst, terwijl er duizenden onschuldigen mannen, vrouwen en kinderen worden afgeslacht door de Amerikanen en hun bondgenoten. Ze krijgt zo vijanden onder de moslims. Beroemdheden liggen niet buiten schot.”
Hopelijk blijft ze ongedeerd…
Cheryl Cole flies to Afghanistan

- Franky Rizardo pakt opnieuw groots uit in de Ziggo Dome - 2 november, 2026
- Danny Vera op theatertour met SINCE 1977 - 2 november, 2026
- Scorpions in 2027 met jubileumtour naar Rotterdam Ahoy - 2 november, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.

