De Ierse zangeres Mary Black komt naar Nederland! Op speciaal verzoek van haar fans komt ze terug naar Amsterdam voor een intiem concert!
Mary in concert
Met haar afgelopen ‘Last Call’ tour betrad ze niet alleen de Verenigde Staten, maar ook België, Duitsland, Engeland, Australië en natuurlijk Nederland! Deze tour zou haar laatste tour zijn, maar op speciaal verzoek van haar fans komt ze nog naar Amsterdam voor een intiem concert. Op zaterdag 14 oktober staat de zangeres in de Melkweg in Amsterdam!
Kaarten voor het concert
Kaarten voor het concert van Mary Black zijn onder andere verkrijgbaar via de volgende verkooppunten:
Topticketshop TicketmasterMary Black
De zangeres is geboren in 1955 in Dublin en begon met muziek maken in de band van haar familie. In 1983 begon Mary een solocarrière. In 1983 bracht ze dan ook haar self-titled debuutalbum uit. Het laatste album dat Mary heeft uitgebracht is Stories From The Steeples uit 2011. Het album is verkrijgbaar via bol.com:
Luister hier naar Summer Sent You:

Bron: Melkweg
- Guus Meeuwis met ‘Tour van Twee’ naar Amsterdam en Groningen - 23 juni, 2026
- Heideroosjes keren terug met clubtour ‘Blijven Schreeuwen 2027’ - 22 juni, 2026
- René Froger viert 65e verjaardag met ‘Show of the Year’ in Rotterdam Ahoy - 17 juni, 2026
Foutje gezien? Mail de redactie.
