Echo And The Bunnymen zijn dit jaar weer in Nederland! In november geeft de band uit Liverpool concerten in Eindhoven en in Den Haag.
Echo And The Bunnymen concerten
Echo & The Bunnymen – Fotograaf: Ferran | Flickr
Echo And The Bunnymen komen dit jaar voor twee concerten naar Nederland! Op zondag 6 november geeft de band een show in De Effenaar in Eindhoven. Op maandag 7 november treden de bandleden op in Paard Van Troje in Den Haag.
Echo And The Bunnymen tickets
Tickets voor beide shows zijn reeds beschikbaar. De kaarten zijn onder andere te koop op de website van Ticketmaster.
Legendarische waverockband
De band is in 1978 opgericht in Liverpool. Hun muziek wordt gekenmerkt door een new wave sound. De eerste twee albums die de Britten uitbrachten zijn ‘Crocodiles’ en ‘Heaven Up Here’. Deze albums zijn zeer goed ontvangen door critici.
Hun latere werk is ook geprezen door het publiek. In 2014 is het album ‘Meteorites’ uitgekomen waarmee ze bewijzen nog steeds een grote speler te zijn in de muziekscene. De muziek heeft vele populaire bands geïnspireerd zoals The Killers, Arcade Fire en Interpol.
Ook op de poppodia en festivalterreinen van de hele wereld is Echo and the Bunnymen een succes. De bandleden staan er namelijk om bekend dat ze een geweldige performance neer kunnen zetten met hun unieke sound.
Bron: Effenaar, Paard van Troje
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Rammstein reageert op beschuldiging dat fan gedrogeerd werd tijdens concert pre-party - 30 mei, 2023
- Niall Horan in voorjaar 2024 naar Ziggo Dome Amsterdam - 23 mei, 2023
- 50 Cent brengt ‘The Final Lap Tour’ naar Ziggo Dome - 5 mei, 2023
- Rammstein-frontman Till Lindemann geeft soloconcert in RTM Stage - 2 mei, 2023
- Cabaretier Paul van Vliet op 87-jarige leeftijd overleden - 26 april, 2023