Kaartjes voor Public Enemy en The Prodigy in de Ziggo Dome werden gisterenavond voor een habbekrats online aangeboden op sites zoals Ticketswap.
The Prodigy
Een paar uur voor aanvang van het concert van The Prodigy en Public Enemy in de Ziggo Dome gisteren werden honderden tickets spotgoedkoop aangeboden. Naar alle waarschijnlijkheid lieten veel bezoekers het afweten vanwege de aanslagen in Parijs. De kaarten werden aangeboden op sites zoals Marktplaats, Ticketstarter en Ticketswap.
Veiligheidsmaatregelen
Concertorganisator Mojo heeft afgelopen maandag een mail rondgestuurd waarin de verhoogde beveiligingsmaatregelen stonden. Daarin werd gewaarschuwd voor extra lange wachtrijen omdat elke bezoeker gefouilleerd moet worden. Ook mochten rugzakken en weekendtassen niet naar binnen. Handtassen waren wel toegestaan in de zaal.
Lamb Of God cancelled 013
Ziggo Dome is niet de enige zaal die de veiligheid aanscherpt. Zo worden ook bij TivoliVredenburg en 013 in Tilburg extra maatregelen getroffen. Gisterenavond traden bijvoorbeeld Lamb Of God en Children Of Bodom niet op in 013 Tilburg. De bands vonden het een te groot risico om het podium te betreden.
Bron: Volkskrant
Foutje gezien? Mail de redactie.
Laatste berichten van Artiesten Nieuws (toon alles)
- Jungle geeft aankomend najaar concert in AFAS Live - 29 maart, 2023
- Herbie Hancock en band aankomende zomer naar TivoliVredenburg - 28 maart, 2023
- Acda en De Munnik kondigen extra concerten in Ziggo Dome aan - 28 maart, 2023
- Cabaretier Wim de Bie op 83-jarige leeftijd overleden - 27 maart, 2023
- Sting kondigt extra concert in AFAS Live aan - 27 maart, 2023