Years and Years komt naar Nederland! De Britse sensatie treedt op dinsdag 1 maart 2016 op in de Amsterdamse Heineken Music Hall. De voorverkoop start vrijdag 13 november om 10:00 uur.
Years and Years naar HMH
De groep, bestaande uit frontman, toetsenist en zanger Olly Alexander, bassist Mikey Goldsworthy en toetsenist Emre Türkmen, bestormt al het hele jaar de hitlijsten met hits als ‘Desire’ en ‘King’, waarvan laatstgenoemde tien weken op nummer 1 in de Top 40 stond.
Tickets
Tickets voor het concert in de Heineken Music Hall gaan op vrijdag 13 november om 10:00 uur in de verkoop bij Ticketmaster.
Kun je niet zo lang wachten? Op woensdag 18 november staat de groep ook al in het Klokgebouw in Eindhoven, maar dat is uitverkocht. Via deze site kun je nog aan kaarten komen.
Bron: HMH
Foutje gezien? Mail de redactie.
Oscar van Oorschot
Laatste berichten van Oscar van Oorschot (toon alles)
- Cabaret Report: Bert Visscher met Zelden Zoiets Gezien - 20 april, 2016
- Kim Wilde komt naar Nederland voor intiem concert - 29 januari, 2016
- Lil Kleine brengt op 12 februari nieuw album uit - 29 januari, 2016
- Deze personen wonnen The Voice of Holland al - 29 januari, 2016
- Hit of shit: de nieuwe single van Zayn Malik - 29 januari, 2016